Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Bakan yardımcısı Çelik Geyve’de

Bakan yardımcısı Çelik Geyve’de

Geyve’de bir dizi programlara katılan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Geyve Belediyesi Muhammed Fatih Safitürk adı verilen seyir terası ile Geyve Yöresel Ürünler Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Geyve Belediyesi tarafından 50 dönüm alan üzerine kurulan seyir terası ile Yöresel ürünler merkezinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sanayi sitesindeki tapu dağıtım töreni sonrası Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı verilen seyir terasında incelemelerde bulundu. Bakan yardımcısı Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından tesiste devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Geyve’ye tepeden bakan tesisi hayli beğenen Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik çalışanlarla bir süre sohbet ettikten sonra, seyir kulesine çıkarak ilçeyi tepeden seyretti.

Konuk bakan  yardımcısı Hasan Ali Çelik Seyir terası ziyareti sonrası Geyve’de yapımı hızla devam eden Yöresel ürünler Merkezi inşaatında da incelemelerde bulundu. Başkan Kaya,Geyve yöresinde yetişen her türlü ürünün işlenebileceği bir tesis olması itibariyle oldukça önemli bir yatırım olan Yöresel ürünler merkezi inşaatı hakkında Bakan yardımcısı Çelik’e bilgiler verdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2892 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle