Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Ayşenur İslam: “Geyve Bizim Kıymetlimiz…”

aysenur-islam-geyve-sabirlar-camlik-koylerinde-hidrellez-hayir-pilavi-senligine-katildi- (25)Geyve, Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Ayşenur İslam’ı ağırladı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek ve İl Müdürü Mutlu Işıksu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Yön. Kur. Üyeleri, İl Emniyet Müdürü, İl Jan. Komutanından oluşan heyeti, Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe AK Parti K.K.Başkanı Aynur Gökdemir ve K.K.Üyeleri, AK Parti İlçe Yön. Kur. Üyeleri karşıladı.

Gurubun ilk durağı; Çamlık Mahallesinde düzenlenen “Hayır Pilavı” oldu. Konukları; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Mahalle Muhtarı Yusuf Ayna karşıladı.

Hayır pilavına gelen konuklara bir konuşma yapan Bakan Ayşenur İslam özetle şunları söyledi: “Konukseverliğinize teşekkür ederim. Konuşmama 2 müjde ile başlamak istiyorum. Birinci müjdem; Geyve Kaymakamlık binasını 2015 yılında yapıyoruz. Yatırım programına aldık. İkinci müjdemiz de Geyve’nin yolları ile ilgili. Şahsım adına söz veriyorum. Yollarınız ile ilgili konuya el koydum. Geyve’nin yollarını en kısa sürede tamamlayacağız. Önümüzdeki hafta Büyükşehir Ekipleri çalışmaya başlayacak. Sayın Cumhurbaşkanımıza Kırıkkale ve Erzincan yolculuğumuz sırasında konuyu kendilerine açtım, görüştük. Danışmanı Binali Yıldırım Beye talimat verdi. Gerekeni yerine getirin dedi. Yollar dışındaki viyadük ve üstgeçit problemini de çözeceğiz. Selin hırpaladığı Geyve’deki problemleri en kısa sürede çözeceğiz. Geyve bizim kıymetlimiz.79 yılda yapılanlardan daha çok yol yaptık,79 yılda yapılan okulların 2 katı kadar okul yaptık, 79 yılda yapılanın 3 katı kadar hastane yaptık,79 yılda yapılanın 4 katı kadar üniversite yaptık.Bütün bunları 13 yılda yaptık.”

Gurubun ikinci durağı; Sabırlar Mahallesindeki hayır pilavı oldu. Konukları İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Mahalle Muhtarı Harun Çakır karşıladı. Kendisini karşılayanlara yaptığı konuşmasında Bakan Ayşenur İslam; “Bu günlerde tek konumuz var; 7 Haziran da genel seçimler yapılacak. Halkımızın rızasını alacağız. Tüm partiler kendi vaatlerini anlatıyorlar.Bizlerde; bizlere itimat edin, bizleri sevin diyoruz. Diğer partilerden farkımız var diyoruz. 13 yıldır yaptığımız hizmet ortada. Biz bunları yaptık, bunları yapmaya devam edeceğiz. Bunu için de itimadınıza talibiz.” Dedi.

Her iki mahallede de konulara; hayır pilavı ve meyve ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3831 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle