Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Eylül 2011 | Geyve, Köyler, Manşet

Bağlarbaşı Köyünde Su arızası Giderildi.

Bağlarbaşı Köyünün yukarı mahallesinin su ihtiyacını karşıladığı Aklıncılar mevkisinden gelen su hattında oluşan 3 ayrı arıza Köy Muhtarı Nuri Yıldırım ile Köylünün beraber çalışması şile giderildi.


Köyün susuz kalmaması için çalışmada Köy Muhtarı Nuri Yıldırım,Aza Ahmet Dinçer Aza Süleyman Dinçer ve Bağlarbaşı köyünün cefakar insanları gece geç saatlere kadar beraberce çalıştılar.


Yapılan çalışmalar esnasında Su deposuda muhtar ile Köylülerin çalışması sonucu temizlendi.


Muhtar Nuri Yıldırım bu sıkıntılı durum için; eskiyen su hattının sık sık arıza yaptığını bu durumun Köy Hizmetleri Müdürlüğüne iletildiğini, ve eskiyen su borularının değiştirilmesi için Geyve kaymakamlığı İlçe Özel İdaresi Müdürlüğünce Su Borusu Alımı İhalesinin tamamlandığını ve en yakın zamanda su borularının yenisi ile değiştireleceğini belirtti.


Bağlarbaşı Köyü Muhtarı Nuri Yıldırım ayrıca arızalanan su hattının tamirine katılan köylülerine teşekkür etti.

Foto&haber:Nurhan YILDIRIM


1323 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bağlarbaşı’nda Su arızası Giderildi. için 1 yorum

  1. Cemalettin dedi ki:

    Yukarı Bağlarbaşı Köyü’nün su arızası sorunu yıllardır devam etmektedir.Yüzlerce defa bu arızalar giderildi.Önemli olan arızaların oluşmayacağı çözümü getirmektir.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle