Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet

Bağlarbaşı’nda Hummalı Çalışma

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün kilitli parke çalışmaları devam ediyor.

2014 yılında Büyükşehir kanunu ile ilçe belediyelerine bağlanan köy/mahallelerdeki çalışmalar program dahilinde devam ediyor. Sakarya ilinde en çok mahallesi bulunan ilçelerden olan Geyve’de bu hizmetler Geyve Belediyesinin kendi imkanlarıyla sürdürülüyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Bağlarbaşı Mahallesinde yapılan çalışmaları Mahalle muhtarı Hakan Özbağ ile yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Geyve Belediyesi olarak mahallelerde (köylerde) başlatılan  kilitli parke çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Bağlarbaşı mahallemizde kilitli parke taşı çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Büyükşehir yasası ile birlikte yeni bağlanan mahallelerimizde (köylerimizde) Geyve Belediyesi olarak hizmetlerimiz ve yatırımlarımız devam ediyor. Kendi üretim fabrikamızdan ürettiğimiz kilitli parke taşımızla hizmetimizi sürdürüyoruz.Sırasıyla tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı yapacağız.Sizlerden aldığımız güçle bunları başardık, inşallah bu yatırımları daha da ileri sevilere taşıyacağız.Yaptığımız çalışmalarla Geyvemiz gelişiyor, ilçemiz güzelleşiyor, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

2237 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle