Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler

Geyve ilçesi sporcularından babalar günü için 20 madalya…

sakarya-babalar-gunu-karate-turnuvasi- (7)Babalara en anlamlı hediyeyi sporcular verdi.

Gençlik ve spor bakanlığının “Ailem ile birlikte spor yapıyorum” projesi kapsamında, Sakarya Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü tarafından Babalar günü Karate il turnuvası Pazar günü Serdivan Sakarya spor salonunda yapıldı.

Turnuvaya Adapazarı, Geyve, Arifiye, Pamukova, Sapanca, Ferizli, Erenler, Hendek, Akyazı ilçelerine mensup 105 bayan, 175 erkek sporcu katıldı.

Turnuvada Spor genel müdürlüğü, Karate federasyonu ve Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü tarafından açılan antrenörlük kursunda başarılı olan ilimiz sporcularına da antrenörlük belgeleri verildi.

Dereceye giren sporcular madalya kürsüsüne babaları ile davet edilirken, madalya kürsüsü sporcular ve babaları ile güzel ve anlamlı bir görüntü oluşturdu.

Sporcu ve babalara ödülleri Akyazı belediye başkanı Hasan Akcan, Geyve belediye başkanı Murat Kaya, Türkiye Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba, Serdivan ilçe müdürü Sebahattin Karakoç, Sakarya ASKF başkan yardımcıları İsmail Ergül, Recep Odabaş, Genel sekreter Neşet Çakır, Karate milli takımlar menajeri Hikmet Şaha, Karate İl temsilcisi Aykut Duman, Avrupa hakem kurul üyesi Uğur Kobaş, Akyazı belediye başkan yardımcısı Mustafa Aksakal tarafından verildi.

Turnuvaya katılan Geyve belediyesi karate takımı, Geyve Gençlik hizmetleri ve spor ilçe takımı, Geyve halk eğitim merkezi Karate takımlarına mensup 24 sporcu katıldı. 24 sporcudan 20 sporcu madalya kazandı.

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “Dereceye alan veya alamayan İlçemiz sporcuları ile gurur duyuyoruz bu anlamlı günde babalara en güzel hediyeyi sporcularımız madalya  ve mücadele ederek  verdiler.

Birinci olan sporcular

Emirhan Uygun

Hakan Emirhan Doğan

İclal Özkan

Ahmet Emre Çalışkan

Batın Ural

Emre Özkan

Sıla Topçuoğlu

Büşra Çetin

Oğuzhan Yurt

İkinci olan sporcular

Kübra Kayıkçı

Eyüp Güzel

Reyhan Demirci

Üçüncü olan sporcular

Hüsnü Berkay Balcı

Melike Karacan

Talha Berkant Karaca

Melih Avcı

Mehmet Niyazi Kolat

İrem Güzel

Vedat Kutluay Kaya

Ufuk Kayıkçı

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1674 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle