Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Baba Oğul Kır’lardan Dişli’ye Ziyaret

Faruk-kir-baki-kir-saban-disli-ziyareti- (1)Sakarya’nın sevilen ve renkli iş adamlarından Baki Kır , Oğlu Faruk Kır ve Kemal Tula ile Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Şaban Dişli’yi ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Dişli, “Sakarya’nın sorunlarını hep birlikte aşcağız. Çünkü biz büyük bir aileyiz” dedi.

Önce MKYK üyeliğine, ardından MYK’ya seçilen aynı zamanda Ak Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Adapazarında ticaret hayatını sürdüren Baki Kır ve oğlu Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kır ile Kemal Tula , AKP Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin makamına ziyaret etti.

Görüşmelerde Sakarya bölgesinde ekonomi ve sporda yaşanan sorunlarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.  Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, konuklarına ziyaretten dolayı teşekkür dileklerinde bulunarak, “Sakarya’nın sorunlarını hep birlikte aşcağız. Çünkü biz büyük bir aileyiz” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

 

2711 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle