Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Azmin Zaferi

AZMİN ZAFERİ…

Geyve İlçesi işadamlarından, ilçemizin yetiştirdiği siyasi simalardan Fikret IŞIK 2007 Yılında elim bir kaza sonucu omurilik felçli bir hasta durumuna gelmiş idi. Hayata hiç küsmemiş azim ve kararlılıkla mücadeleye devam etmekte.

Kurduğu Kavaklılar Soğuk hava ve Tavuk çiftliği Ltd. Şti. Yönt. Kr. Başkanıdır. Mesleğinde ehil, soğuk hava deposu teknik donanımlarını da kendisi kurmuştur. İşletmesinde bulunan büyük bir köyü aydınlatacak güçte olan  215 Kwat 3 ton ağırlığındaki jeneratörü kendi gayret ve çalışmasıyla yürür hale getirmiştir.Gerektiğinde ilçemize hizmet verebilecek, İstenilen yere traktörle taşınacak durumdadır.

Tabi bu da bir imkan. Kendisini başarısından dolayı tebrik ediyoruz başarılarının devamını temenni ediyoruz. Kendisinin omurilik felçli bir hasta olmasına rağmen böyle bir işi ortaya koyması büyük bir olay çünkü konumu yatalaklı hasta statüsündedir.

Işık; “Afrin harekatında veya diğer durumlarda böyle bir hizmete ihtiyaç olursa 35  senedir kullandığım bir güzel gösteren türbün’üm var beraber verebilirim” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

4463 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle