Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Azez’den Duygulandıran Görüntüler

Azez’de duygulandıran anlar!

Geyve İHH temsilcisi Selçuk Özel ile arkadaşlarının Suriye’nin Azez şehrinde bir dükkanda yaşadıkları olayın videosu izleyenleri duygulandırdı.

Geyve İHH temsilcisi Selçuk Özel ile Geyveli esnaflardan Erdal Gökbayrak, Alparslan Akçayır, Alaattin Şengül, Emre Yetiş ve Sabahattin Çelik yapılan yardımların kontrolü ve denetimi ile son durumu yerinde görmek için Azez’i ziyaret ettiler.

Türk olduklarını öğrenince bakın ne yaptı!

Suriye Azez’de çarşıyı dolaşan Geyveli grup bir dükkandan tatlı alır. Tatlıyı alan kişilerin Türk olduğunu öğrenen dükkan sahibi ise para almak istemez. Israr sonucu zar zor parayı kabul eder.

Geyve İHH temsilcisi Selçuk Özel; Suriye’nin Azez kentinde çarşıyı dolaşırken bir tatlıcıya rastladık ve oradan bir miktar tatlı aldık,arkadaş bizim Türk olduğumuzu duyunca bizden para almak istemedi, o kadar çok ısrar etti ki yeminlerle zor parayı kabul etti. Ahmet kardeşimizden Allah razı olsun.’ dedi.

İşte o anlar

Görüntülerde Azez’deki Ahmet adındaki tatlıcının Özel ve arkadaşlarının Türk olduklarını öğrendiklerinde minnetini ifade ederek para almamaya çalışması görülüyor…

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Azez’de Geyve Dersliği

1722 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Azez’den Duygulandıran Görüntüler için 1 yorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle