Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Eylül 2015 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Siyaset

Üstün Genel Başkan Yardımcısı Oldu

AYHAN-SEFER-USTUN-AK PARTİ-GENEL-BASKAN-YARDİMCİSİ-OLDU-AK Parti Sakarya 25. Dönem Milletvekili TBMM eski İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün AK Parti Genel Başkan yardımcısı oldu.

AK Parti’nin 12 Eylül’de yapılan 5. Olağan kongresinde MKYK üyesi seçilen Eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün AK Parti’de yeni oluşturulan İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan yardımcılığına getirildi.

Kongreden sonra ilke kez bu akşam yapılan AK Parti MKYK toplantısı sonrasında Genel Başkan yardımcılığına getirilen Üstün’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

TOÇOĞLU BAŞARI DİLEDİ

MKYK Toplantısı sonrasında Genel Başkan yardımcılığına getirilen Ayhan Sefer Üstün’e ilk tebrik ve başarı dileği Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’n dan geldi.

Twitterdan bir mesaj yayınlayan Toçoğlu Üstün’ü tebrik ederek “Dava arkadaşınız Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu. Ülkemize ve Şehrimize hayırlı olsun. Ayhan Sefer Üstün’ün üstlenmiş olduğu bu görev şehrimiz için büyük anlam taşıyor. Birlikte daha hayırlı hizmetler üreteceğiz inşallah” dedi

1372 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle