Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Aralık 2018 | Manşet, Sür Manşet

Aydınlar’ın Asfaltı 1 Ayda Soyulmaya Başladı.

DÖKÜLEN ASFALT BUHARLAŞTI.

Geyve’ye bağlı Aydınlar köyüne geçtiğimiz ay dökülen 5 kmlik asfalt aradan 1 ay geçmeden soyulmaya başladı.

Aydınlar Mahallesinin asfalt hikayesi 2016 yılına dek gidiyor. O tarihte sıcak asfalt sözü verilen Aydınlar köyünün 5 km.lik bağlantı yolu zor süreçlerden sonra Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce ihalesi yapıldıktan sonra taşeron firma tarafından geçtiğimiz ay soğuk asfalt olarak dökülmüş.

Ancak ne olduysa bundan sonra olmuş. Milletin parasıyla milyonlarca liraya dökülen asfalt aradan daha 1 ay geçmeden kalkmaya başladı.2016 dan beri asfalt bekleyen köylüler, asfalt dökülmesine bile sevinemeden şimdiden kışı nasıl geçireceklerini düşünmeye başladılar.

Bu sıkıntıyı sitemize whats-up hattından yollayan vatandaşların mesajı;

“Aydınlar köyümüzde 2016’dan beri asfalt bekliyoruz. En sonunda geldiler asfalt döktüler. Dökülen asfaltı sıcak beklerken gelip bu sefer soğuk asfalt döktüler. Tamam olsun dedik ama 15 Kasım’da dökülen asfalt daha 1 ay olmadan sanki buharlaştı. 5 kilometrelik yolun 2.5 kilometresinde soyulmalar başladı. Yazık değil mi bu milletin parasına. Yahu asfalt 1 ay olmadan asfalt kalkar mı? Resmen çöpe gidiyor paramız. Büyükşehir taşeron aracılığıyla asfaltı döktürmüş. Yetkililere sizin aracılığınızla sesleniyorum lütfen artık şu yol sorunumuzu çözsünler”

Geyvemedya/Haber Merkezi

1757 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle