Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, Yaşam

Ayağının Tozuyla Baba Ocağına Geldi

Ayağının Tozuyla Baba Ocağına Geldi

Ak Partinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkan adayı seçildikten sonra dün akşam il merkezinde karşılanan Ekrem Yüce, ayağının tozu ile baba ocağı Geyve’yi ziyaret etti.

Geyve Yöresel Ürünler üretim merkezinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan Yüce bir dönem birlikte siyaset yaptıkları dava büyüklerinin de katılımıyla hasbihal de bulundular.

Geyveli olan Yüce’nin, baba ocağı Geyve’ye yaptığı bu ziyaret oldukça anlamlı bulundu.Yüce, Rize dönüşü Sakarya’ya geldiğinde gişelerde Geyveliler tarafından büyük sevinç gösterileri ile karşılandı. Ayrıca Yüce’nin adının Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkan adayı olarak gösterilmesi partili, partisiz Geyve’de büyük memnuniyet, ve sevinç yarattı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1986 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ayağının Tozuyla Baba Ocağına Geldi için 1 yorum

  1. Geyveli dedi ki:

    Hoş Geldiniz Memleketinize Bu Davada Hizmet için Her Yerde Olan Ekrem Başkanım Fakat Yönetim Kurulu Neden Orada Yok ? Resimdekiler Her Zaman Aynı Kişiler İnşaallah Bundan Sonra Düzelir Bu Düzen…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle