Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ekim 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Avukat Asım Öztürk, Hukuk Bürosunu Açtı…

Geyve doğumlu; Emekli Askeri Hakim olan ve avukatlık yapan M. Asım Öztürk, İstanbul-Kartal’da ‘Öztürk Hukuk Bürosu ve Danışmanlık Merkezi’ açtı.

 

İst. Kartal’da yapımı devam eden ve Avrupanın en büyük adliyesi binası olacak olan İst. Adliyesi İnşaatı karşısındaki UPRİSE  ELİTE RESİDENCE’ın 31. Katındaki hukuk bürosunda, Öztürk’ün arkadaşları hayırlı olsun ziyaretinde buluştu.

 

Hayırlı olsun ziyaretine; Recep Tınar ( Uludağ Ün. Veterinerlik Fak. Dek. Emekli), Ahmet Ertürk (Piyade Albay), Selin Ertürk (Avukat ),Umut Ahmet Tarakçı (Emekli Dnz. Yrb. Danışman), İsmail Yıldız( İst. İl Gen. Mec. Bşk.Vek.), Suat Güney (laborant ), Ünal Çevik (Piyade Albay-emekli ), Günaydın Boluk (Dnz. Astsb.-emekli ), Gıyasettin Zorlu (Total Petrol Dışalım Md.), Yusuf Kılıç (Ekstra reklamcılık ltd. şti.), Emin Şaylan (TRT prodüktör. Öğr. Gör.), Salih Karakaya (Yemek şti. yöneticisi), Ali Turan, Namık Cihan (Araş. Gazeteci) katıldı.

 

Bir ziyaret amacı ile bile olsa Geyveliler bir araya gelince, söz dönüp dolaşıp ‘Daha güzel bir Geyve için neler yapabiliriz’ konusuna  geldi.

 

Konukların talebi üzerine Cihan, ‘Geyve ilçesinin sosyal-kültürel-tarımsal sorunları ve yaşanılanlar’ konusunda kısa bilgilendirmelerde bulundu ve yöneltilen soruları cevapladı.

 

İstanbulda yaşayan Geyveliler adına İsmail Yıldız, neler yapılabilir konusunda görüşlerini aktardı. Konuklar da zaman zaman söz alarak eklemelerde bulundu. Tüm konuşmalar; ‘Geyvenin geleceğinin daha sağlıklı olamasının yolunun, başarılı fakat gelir düzeyi düşük öğrencilere destek çıklıması için neler yapılmalı’ konusunda birleşti ve çözüm üretilmesi içinde bu tür birlikteliklerin sıklaştırılması görüşü ağırlık kazandı.

 

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

NOT:resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

6217 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Avukat Asım Öztürk’e Ziyaret için 2 Yorum

  1. YÜKSEL ERYAVUZ dedi ki:

    aranızda olmak isterdim.işlerimin yoğunluğundan bulunamadım. hayırlı olsun.

  2. Recep TINAR dedi ki:

    Küçük bir grup da olsa İstanbul’da yaşayan Geyve’liler olarak değerli kardeşimiz Asım Öztürk’ün bürosunda bir araya gelmekten mutluluk duydum. Bizi buluşturanlara teşekkür ediyorum.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle