Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2014 | Alt Haberler, Dünya, Eğitim, Geyve, Manşet

KOZAN MİSAFİRLERİNİ  İSPANYA VE POLONYA’YA UĞURLADI.

geyve-kozan-Mehmet Aye Akgül -Ortaokulu-Avrupa Birligi- Projesi -kapsaminda-isnayol-polonyali-misafilerini-agirladi- (18)Mehmet Ayşe Akgül Ortaokulunun yürüttüğü Avrupa Birliği Projesi kapsamında Geyve ilçesine gelen 18 kişilik İspanya ve Polonya Grubu çeşitli etkinliklerle ağırlandı.

Sakarya Gezdirildi

Okul Müdürü Vedat DUMAN ve Koordinatör Özlem ÇELİK; Okulda ve ilçede yapılan etkinliklerin yanısıra Taraklı, Acarlar Longozu, Poyrazlar gölü, Sapanca, Kuzuluk termal, İzmit ve İstanbul gezileri ile dolu dolu geçen bir haftanın ardından proje ortaklarının memnun ayrılmaları bizleri sevindirdi,dedi.

Hayran kaldılar

Hafta boyunca proje ile alakalı etkinliklere  ve Türk Misafirperverliğine hayran kaldığını belirten misafirler proje sayesinde çok yakın arkadaşlıklar kurduk dediler.

Teşekkür etti

Okul Müdürü Vedat DUMAN; okulumuzun bu ikinci projesini de başarılı bir şekilde yürütülmesinde emeği geçen okul öğretmenlerine, İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih CANBAL’a, Belediye Başkanımız  Murat KAYA’ya  ve bizleri yalnız bırakmayan Kaymakamımız  İdris AKBIYIK’a teşekkür ettiğini belitti.

Geyvemedya/Haber Merkezi

geyve-kozan-Mehmet Aye Akgül -Ortaokulu-Avrupa Birligi- Projesi -kapsaminda-isnayol-polonyali-misafilerini-agirladi- (6)

 

2888 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle