Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Atış ve Şan Ailelerinin Acı Günü

Atış ve Şan Ailelerinin Acı Günü

Mustafa Atış Vefat Etti.

Tepecikler Mahallesi Enver Paşa sokakta oturan Tarık, Metin ve Mustafa Atıl’ın babaları, Şaban Doğrusöz’ün kayınpederi emekli ormancı Mustafa Atış hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Merhum’un cenazesi Geyve Merkez Sinanbey Camiinde Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından ilçe kabristanlığında defnedildi.

Geyvemedya ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet, başta Atış ailesi olmak üzere geride kalan dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Aziz Şan vefat etti.

Geyve Karacaören Cumalı Mahallesinde oturan Selahattin Şan’ın oğlu, Salih Şan’ın abisi, Kadir ve Adem Şan’ın babaları, Halil Şan’ın amcası Aziz Şan hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Merhum’un cenazesi Geyve Karacaören Cumalı Mahallesinde Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedildi.

Geyvemedya ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet, başta Şan ailesi olmak üzere geride kalan dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2755 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle