Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mart 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Spor

VE ŞAMPİYON GEYVE ATATÜRK İLKOKULU

geyve-atatürk -ilkokulu-hentbol-sakarya-il-sampiyonu-oldu- (12)Sakarya İli Okul sporları Hentbol branşında Geyve Atatürk İlkokulu şampiyon oldu.
Geyve Atatürk İlokulunun minik hetbolcüleri final maçında Özel Şahin İÖO nu 4-2  yenerek 2014-2015 Sakarya Okul sporları minik erkekler(3-4 sınıf) hentbol il birincisi olarak büyük başarıya imza attılar.

Geyve Atatürk İlkokulu sırasıyla  grubunda Özel Şahin İÖO 5-5, Osmanbey İÖO 5-4, Doğa Kolejini  7-1 geçerek gurubunu 7 puanla 1. sırada bitirdi.

Yari finalde Özel Neva Kolejini uzatmalarda bulduğu golle 5-4 deviren minik devler adini finale yazdırdı.Bugün finalde zorlu bir  mücadelenin  ardından Özel Şahin ilkokulunu 4-2 yenen Geyve Atatürk İlkokulu bu başarısıyla na mağlup olarak 2015 Sakarya İl şampiyonu oldu.

Gösterdikleri bu başarıdan dolayı öğrencilerimiz başta olmak üzere, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Okul idaresini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyve-atatürk-ilkokulu-hetbol-sakarya-il-sampiyonu-

 

3425 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Atatürk İÖO’nun Minik Yürekleri Şampiyon Oldu… için 3 Yorum

  1. yaşar52 dedi ki:

    Minik dev yürekleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum, desteği ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

  2. İbrahim AÇILAN dedi ki:

    YÜREKTEN ALKIŞLAR ÇOCUKLARIMIZA VE EMEĞİ GEÇEN, ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN HERKESE

  3. YAVUZ SALMAN dedi ki:

    SON 5 YILDA GEYVEMİZDE OKUL MÜSABAKALARINDA HENTBOL BRANŞININ ÖNE ÇIKTIĞINI VE OKULLARIMIZIN İL, ÜLKE GENELİNDE BAŞARILAR ELDE ETTİĞİNİ GÖRÜYORUZ. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM. HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, GEYVE BELEDİYESİ, GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNE DE ÖNERİM OLACAK. HENTBOL ANTRENÖRLERİNE YA DA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNE DESTEK SAĞLANARAK HENTBOL BRANŞININ KULÜPLER BAZINDA DA BAŞARILI OLMASI SAĞLANABİLİR.SAYGILARR

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle