Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Aralık 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Spor

ATATÜRK İLKOKULU İL ÜÇÜNCÜSÜ

Geyve -Ataturk İlkokulu- minikler -karma- (kız-erkek)- Badminton -takımı- il üçüncüsü -oldu- (12)Geyve Atatürk İlkokulu minikler karma (kız-erkek) Badminton takımı il üçüncüsü oldu.

Okul sporları Badminton Sakarya il elemeleri Sakarya Üniversitsi vakıf koleji spor salonunda yapılan ve oldukça çekişmeli ve heyecanli geçen musabakaların ardından Geyve Atatürk İlkokulu, Akyazı Paris İlkokulu ve Özel Sakarya fatih Kolejinin ardından Sakarya İl üçüncüsü olarak ilçemiz adına güzel bir başarıya imza attı.

Geyve Atatürk İlkokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Kadir Balaban, elemeler boyunca Badminton takımımızda emegi geçen öğrenci, öğretmen ve okul idaresi ile yardımlarını esirgemeyen öğrenci velisi Erkan Duman a teşekkür ederiz, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2263 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Atatürk İlkokulu Badminton’da İl Üçüncüsü Oldu. için 2 Yorum

  1. İbrahim AÇILAN dedi ki:

    BÜTÜN YÜREĞİMLE KUTLUYORUM KADİR HOCAMI VE KÜÇÜK DEVLERİNİ. DAHA NİCE BAŞARILARA İNŞAALLAH.

  2. SİBEL DUMAN dedi ki:

    Başta Beden Eğitimi öğretmenleri Kadir BALABAN ve sınıf öğretmenleri Mustafa KISAKÜREK olmak üzere velisi bulunduğum Beyza DUMAN’ı ve takım arkadaşlarını canı gönülden tebrik ediyorum…Daha nice başarılarınız olur inşaallah…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle