Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Atabek, Geyve’de Ak Partili Kadın başkanlarla buluştu

Atabek Ak Partili Kadın başkanlarla buluştu

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlarının toplantısına katılan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Çok daha fazla çalışıp Ak bayrağı dalgalandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı

AK Parti Kadın Kolları İl yönetimi ve ilçe başkanları Geyve’de toplandı. Yerel seçimler için başlayan aday adaylığı başvuru süreci ve sonraki süreçler ile ilgili bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıya AK Parti Sakarya milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek de katıldı.

AK Parti Geyve Kadın Kolları başkanı Aynur Gökdemir’in misafirperverliği ile Geyve Belediyesi Şehit Muhammed Fatih Safitürk Sosyal tesislerinde yapılan toplantıya Milletvekili Atabek’in yanısıra AK Parti Sakarya Kadın kolları il başkanı ve yöneticileri, AK Parti Sakarya Kadın kolları ilçe başkanları ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya katıldı.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek toplantı sonunda kadın kolları başkanları ile Geyve Yöresel Ürünler üretim merkezini gezdi.

SAKARYA AK PARTİLİ BELEDİYELER İLE DEVAM EDECEK!
Yaklaşan yerel seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda katılımcılara hitap eden Sakarya Milletvekili Atabek, Partinin kadına verdiği değeri ve aktif siyasette kadın olarak rol almanın öneminden bahsederek; “Parti çalışmalarına müşahitlikten başlayan biri var karşınızda. Geçen süreçte Partim bana birçok görev verdi. Ben de bu görevleri en iyi şekilde yapmak için çalıştım, hali hazırda da Öncelikle Cumhurbaşkanımızın teveccühü sonrasında da Sakaryalı halkımızın oyları ile Mecliste yoğun bir tempo ile bu mesaimizi sürdürüyoruz. Kadın Kolları teşkilatları AK Partinin en önemli dinamiklerinden biri. Hatta en önemlisi diyebiliriz.” dedi.

Konuşmasının devamında Kadınların parti içi ve saha çalışmalarındaki başarılarından söz eden Atabek “Bizler her eve girmez onların hal hatırlarını sormazsak, Başkanımızın vizyonunu, hizmet aşkını anlatmakta eksik kalırız. Recep Tayyip Erdoğan sevdasını fert fert, ev ev anlatmak bizim görevimiz. Şimdi de önümüzde yeni bir süreç var. Mahalli seçimler için aday adaylığı sürecimiz başladı. Bundan sonra da parti için organları olarak sorumluluklarımızı bilip onun gereğince, belirlenecek adaylarımıza destek olup, onlarla birlikte öncelikle Halkın gönlüne girip, seçimlerde en fazla oyu almak için çalışacağız. Ve hepinizin, hepimizin sayesinde tabi ki Allah’ın izni ile Sakarya’da hali hazırda olduğu gibi bütün belediyelerimizde AK Parti bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz. Ülke genelinde de rekor bir oy ile seçimleri tamamlayacağız.” ifadelerini kullandı.

YÖRESEL VE REKREASYON PROJESİNİ GEZDİ

Geyve Belediyesi Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri’nde (Seyir Terası) gerçekleşen kahvaltılı toplantının ardından AK Kadınlar belediyenin vizyon projelerini gezdi. Kadın istihdamı ve çevre duyarlılığı ile ülke gündeminde geniş yer bulan Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’ni gezen heyet, üretim bölümünden kahvaltı salonuna ekşi mayayla ekmek pişirilen fırınından kreşine kadar tesisi çok beğendi. Milletvekili Atabek Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nin ardından yılbaşında hizmete girmesi planlanan Nehirde Gondol sefası sloganıyla hazırlanan Sakarya Nehri Rekreasyon ve Gondol Projesi’nde ki çalışmaları yerinde inceleyip Belediye Başkanı Murat Kaya’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1094 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle