Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Atabek Danışma Meclisine Katıldı…

Atabek Danışma Meclisine Katıldı…

Geyve AK Parti İlçe Başkanlığı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Kaymakamlık Kültür Merkezi Salonunda yapıldı.
Toplantıya; AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Başkan Yardımcısı Fatih Kıcır, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Belediye Başkanı Murat Kaya, Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Koç, AK Parti Mahalle Temsilcileri, MHP İlçe Başkanı Şerafettin Kaya, İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar ve partililer katıldı.

Programı, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Tanıtım-Medya Başkanı Metin Avcı sundu.

Toplantıyı yönetmek üzere divan; Metin Avcı, Emre Tınar, Muhammet Nail Bilgin, Aynur Gökdemir, Fatih Koç tan oluştu.

Toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesi ile başladı.

AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir hoş geldiniz konuşması yaptı. Daha sonra; Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, İl Başkan Yardımcısı Fatih Kıcır konuşmalarını yaptı.

Geyve’deki Çalışmalarla gurur duyduğunu belirten İl Başkan yardımcısı ve Geyve Koordinatorü Fatih Gıcır, Geyve’deki çalışmalar çıtayı çok yükseltti. Buda bize ayrı bir sorumluluk getiriyor. Yakında yerel seçimler var. Bütün gücümüzle çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Geyve Belediye başkanı Murat Kaya: “ Görevi devraldığımız günden beri 30 gün 24 saat gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Seçim beyannamemizde 25 tane proje belirlemiştik. Hepsini hayata geçirdik. Beyannamemizde yer almayan yeni projeler hayata geçirdik. Buradan müjdeyi vereyim Marmara bölgesindeki ilk cam terasın çalışmalarına yakında parla tepesinde başlatıyoruz. 13 Ekim’de Geyve Ayva Festivalimiz başlıyor ve o gün Yöresel Ürünler merkezimizin açılışını yapacağız. 2010 yılında kurduğumuz kilitli parke fabrikamızla mahallelerimizdeki parke çalışmalarımız devam ediyor. Parkesiz hiç bir mahallemiz kalmayacak. Mahalle yollarımızın asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızdan yorulmuyoruz Geyve’ye sevdalıyız. Gıda Organize İhtisas Sanayimiz için 21 fabrika müracaatta bulundu.Bu arada Gıda İhtisas Organize sanayimiz için engellemeye çalışanlar var. Bu engelleme çalışmalarına devam ederlerse onları basın önünde açıklayacağım. Çalışmalar tamamlandığında Organize sanayi inşaatına da başlayacağız ve de 3 bin kişiye iş imkanı sağlayacağız. Kurulacak üniversitenin yeri hazır durumda. Her şey Geyve için” dedi.

15 temmuzda ilk defa ülkemizi kaybedersek ne yaparız düşüncesine kapıldığını dile getiren AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek: “ Canı pahasına kendimizi sokaklara attık ve destansı bir mücadele verdik. Düşmanın hiç oyunu bitmiyor o gün biz sapasağlam durduk. Rabbimiz de bize ülkemizi tekrar bağışladı. Bir kez daha gördük. Recep Tayyip Erdoğan efsane bir lider. Darbeyle ülkemizin birliğini bozamayanlar bu gün dolarla bozmaya çalışıyorlar. Düşmanlar şunu gördüler bu ülke dolarla da bozulmuyor. Ülkemize bir çok mülteci geldi Onların gidecek Türkiyesi vardı lakin bizim gidecek hiç bir ülkemiz yok. Onun için biz çocuğumuzla çoluğumuzla malımızla canımızı feda ederek ülkemize sahip çıkarız. Bu ekonomik süreç dengeli bir şekilde atlatılıyor ve yakın bir gelecekte iyi noktalara geleceğiz. Hükümetimizin desteği ile Sakarya’daki tüm belediyelere talibiz” dedi.

Son seçimde mahallelerinde oy oranlarını %80 üzerine çıkaran mahalle temsilcilerine Başarı Belgelerini Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek verdi.

Program çekilen anı fotoğrafları ile sona erdi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek program sonrası Ak Parti Kadın kolları Başkanı Aynur Gökdemir ile esnafları dolaşarak kısa kısa sohbet ederek hayırlı işler dediler.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1334 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle