Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Aralık 2011 | Gündem, Manşet, Spor

İLçeler arası deplasmanlı Güreş Müsabakaları LütfüYaman spor salonunda başladı.

İlçemizden Umurbey Köyü İÖO Müdürü M.Emin Şimşir nezaretinde 3 sporcu ile mücadele ettğimiz  bugünkü güreş müsabakalarında  1 birincilik, 1 üçüncülük aldık.

Birinci olan sporcumuz M.Onur Yılmaz ile Emirhan Kolsuz  sevincini Antrenörü M.Emin Şimşir ile paylaştı.

Öğretmen-Antrenör M.Emin Şimşir; Ata sproumuz olan Güreşin ilçemizde sevdirilmesi için ellleinden gelen tüm gayretleri gösterdiklerini, deplasmanlı ligi dolayısı ile bizden desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız İdris Akbıyık ve Güreş sevdalılarına teşekkür ediyorum dedi.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

 

 

 

1380 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ata Sporumuzda Bizde Varız.. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Ata sporumuzda yüzümüzü ak eden, güreşcilerimize teşekkür ederim.Bu günlere getiren fedakar insan, güreş antrenörü ve usta öğretici Umurbey ilköğretim okulu müdürü Mehmet EMİN Şimşir’e TEŞEKKÜR EDERİM.İlçemizde güreşi başlatan ve emeği geçen tüm insanlara ayrıca teşekkür ederim.Sİzler eğitimin ve sportif ve soyal etkinliklerde başarının öncülerisiniz.Geyve sizlerle gurur duyacaktır.Çalışmaların karşılığını kat be kat alacaksınız.Sizlerle gurur duyuyoruz.EN DERİN SAYGILARIMLA.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle