Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler

ASKF Yönetiminden Kaymakam Memiş’e Plaket

askf-yonetiminden-geyve-kaymakami-ilyas-memise-plaket- (1)Geyve İlçesi Kaymakamı İlyas Memiş’e, ASKF Yönetimi tarafından plaket verildi.

ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) İl Başkanı Yaşar Zımba, ASKF Genel Sekreteri Neşet Çakır, İl Futbol Temsilcisi Ali Arslan ve Sakarya Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel’den oluşan heyet, Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Güney Mahallesi Muhtarı Erol Atalay da hazır bulundu. ASKF Başkanı Yaşar Zımba Kaymakam İlyas Memiş’e, İlçede sporun gelişimindeki katkıları nedeniyle teşekkür plaketi sundu.

Kaymakam Memiş kısa konuşmasında; “Gösterdiğiniz nezaket ve kibar davranışınız için sizlere teşekkür ederim. Bu günün anısına Plaketi, keyifle saklayacağım. İlçe sporunu, özellikle Geyvespor’un farklı dallardaki mücadelelerini yürekten destekliyorum ve keyifle izliyorum. Gerektiği konularda desteklerimizin yanınızda olduğunun bilinmesini isterim. İlçemizin sportif ihtiyaçlarının giderilmesinde de birlikte hareket edeceğiz. Tekrar teşekkürlerimi sunarım, dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

2142 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle