Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Aralık 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Asım Hoca, Öğrencilere Milli Manevi Değerlerimizi Anlattı

Geyve’de GEDEP Projesi kapsamında şehit kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk hoca tarafından konferans verildi.

Geyve Kaymakamlığı tarafından İlçedeki okullarda milli, manevi ve ahlaki değerleri öğrencilere daha iyi kazandırmak amacıyla başlatılan “Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi” (GEDEP) kapsamında Mardin İli Derik İlçesi Kaymakamı iken BTÖ mensuplarınca şehit edilen Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Emekli İmam-Hatip Asım Safitürk, Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda öğrencilere konferans verdi.

Kaymakam İlyas Memiş’in de katıldığı konferansta Geyveli Emekli İmam-Hatip Asım Safitürk “Milli Manevi Değerlerimiz ve Şehadet” hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Konferans sonrası Kaymakam İlyas Memiş; öğrencilere milli manevi ve ahlaki değerleri kazandırabilmek amacıyla İlçede yürütülen “Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi” (G-EDEP) kapsamında Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün şehadetinin ardından vakur ve örnek duruşuyla milletimizin gönlünde taht kuran ve İlçemizin bir değeri olan kıymetli hocamız Asım Safitürk Hocamıza, güzel programından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Doğan, Hocamıza çiçek takdim etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2084 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle