Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Asil Bir Milletin Efendisiyiz

ASİL BİR MİLLETİN EVLADIYIZ

Geyve Kaymakamlığı Elvan Bey Anadolu Lisesinin hazırladığı Değerler Eğitimi programında konuşan ilçe müftüsü Ali Erhun:”Gençler, sizler yedi asır İslam’ın bayraktarlığını yapmış, asil bir milletin evladısınız, onlara layık olmaya çalışınız.”dedi.

Geyve İmam-Hatip Lisesi salonunda düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim şube müdürü Tahir Taş, ilçe müftüsü Ali Erhun, METEM müdürü Tekin Bayer, Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Metin Çil, Geyve Anadolu Lisesi müdürü Ahmet Akkuş, İmam-Hatip Lisesi müdürü Erol Erdem, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Programı, Edebiyat öğretmeni Hatice Kocaman başarıyla sundu. Okul müdürü Mehmet Aydoğan, açılış konuşması yaptı. Öğrenciler, öğretmen sevgisini anlatan şiir okudu, kısa oyun canlandırdı.

İlçe müftüsü Ali Erhun yapmış olduğu konuşmada özetle şunları söyledi: İlk öğretmen Hz. Muhammet(sas)’dır. Peygamberimize ve Allah’a olan sevgi insanı yüceltir. Paraya, pula, kumara, şehvete olan sevgi insanı rezil eder. Yaşantısını İslami ölçüye göre düzenleyen, her iki cihanda mutlu olur.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1449 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle