Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji, üst Haberler

MİLYONLARCA LİRAYA ASFALT, BİR KEPÇEYLE PATLAT….

Geyve Belediyesi tarafından milyonlarca liraya mal olan asfalt çalışması sonrası Sedaş tarafından direk dikilmesi için asfaltın patlatılması vatandaşların tepkisine neden oldu.

Geyve ilçesinde yaklaşık 3 sene süren alt yapı çalışması sonrası Geyve Belediyesi kendi öz sermayesi ile 90 bin ton asfalt ile ilçenin dört bir yanını asfaltlamıştı.Ancak Tepecikler Mahallesinde vatandaşa elektrik  verilmesi amacıyla elektrik direği dikilmesi gerekiyordu. Bunun kolay yolunu bulan Sedaş ekiplerinin asfaltı kesmeden iş makinası yardımıyla patlatarak  elektrik direğini diktiği vatandaşlar tarafından resimlenerek sitemize gönderildi.

Tepecikler Mahallesi Yurt Sokak sakinleri resimlerle birlikte yazdıkları yazıda; Geyveli vatandaşların kendi ödedikleri vergileriyle Geyve Belediyesi tarafından yapılan asfaltın böyle bilinçsizce patlatılarak sokağın bu hale getirilmesine tepki gösterdiklerini ifade ettiler.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

4310 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Asfalt Patlatılarak Dikilen Direk Tepkilere Neden Oldu için 1 yorum

  1. MAZLUM dedi ki:

    KURUMLAR BÖYLE UYGULAMALARDA KOORDİNASYON İÇİNDE OLMALI HER İSTEYEN İSTEDİĞİ YERİ KAZMAMALI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle