Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

ASFALT ÖNCESİ HUMMALI ÇALIŞMA

geyve-belediyesi-ekipleri-calismasi- (1)Geyve Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin asfalt öncesi hummalı çalışması devam ediyor.

EKİPLER DÖRT BİR YERDE

Geyve’de önümüzde hafta başlaması planlanan asfaltlama çalışmaları öncesi asfalt atılacak bölgelerde düzenleme çalışmaları devam ediyor. İlçede Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan asfalt öncesi kazıma işlemine devam ederken, diğer ekipler de ilçenin değişik mahallelerinde kaldırım ve kilitli parkenin döşendiği üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Geyve Belediyesi İmar İşleri Müdürü Adnan Yalçın ile Fen İşleri Müdürü Naci Şahin ekiplerin çalışmalarını yerinde inceledi.Çalışmalarda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli tüm önlemlerin alındığı görüldü.

SÖZLEŞME TAMAM

Tepecikler Mahallesinden başlayacak 90 bin asfalt çalışması için hafta başında ihale uhdesinde kalan yüklenizi firma ile sözleşme imzalanmıştı.

HER ŞEY GEYVE İÇİN

Geyveli vatandaşlarımızın her şeyin en iyisine, en güzeline layık olduğunu ifade eden Başkan Kaya, Geyve Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Geyve’de asfaltsız yol kalmayacak” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4290 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Asfalt Öncesi Hummalı Çalışma için 6 Yorum

 1. MİSAFİR06 dedi ki:

  Kilit parke ekibi Yurt Sokak başladığı işi yarım bırakıp başka yere gitti bundan dolayı sokak yamalı bohça gibi. Henüz kilit parke kaldırımların bazı yerlerine hiç döşenmedi. Her gün bu yolu kullanan kişiler neden tepkisiz kalır sesini çıkarmazlar anlamış değilim. Benim vergimle bu çalışmalar oluyor lütfen vergimi iyi kullanın öteki dünyada hesap sorarım bu dünyada da hakkımı helal etmem haberiniz olsun.Fen İşleri yetkilileri Yurt Sokak sizi bekliyor.

  • dfsgqde dedi ki:

   misafir06 ya öyle güzel anlatmışsın ki, tepecikler mahallesinde benim sokağıda yapmadılar. geleceğini söylediler. neyse şunu merak ettim . YA Allah aşkın bir hesaplayıp yazar mısın? kaç para devlete vergi veriyorsun 🙂 nolur bi yazsasa ya çok merak ettim :):)

   • atteal dedi ki:

    Sayın dfsgqde, sen ne kadar maaş alıyorsun aldığın bütün ürünlerde %18 kdv olduğuna göre, benzinden ve bir de maaşından yapılan kesintileri hesap ettiğinde ne kadar olduğunu görürsün. Neden verilen vergileri küçümseme durumunuz. Ne kadar da zenginsiniz ki önemsemiyorsunuz.

 2. HAKAN ALTOK dedi ki:

  Sayın Belediye yetkilileri, Yörükler Mah. Kavaklar Sok. sakiniyim, sokağımız Hırka ovasına çıkan yol olarak kullanıldığından orada bulunan, tavuk kümesleri, buzhanelere giden yol olarak kullanılmakta ve ağır vasıtalar tarafından kullanılmaktadır, bunun yanında tüm binek araçlarda o mevkiye giden en geniş yol olduğundan bu yolu kullanmaktadır. Yol asvaltlama yapılması için kazınmıştır. yolun ortasında künk kakpakları aşırı yüksek şekilde kaldığından araçlar manevra yaparak ilerlemektedirler, buda heran kazaya neden olabilecek durunmdadır. Asvaltlama çalışmasında yaşanabilecek kazaların önüne geçebilmek için biran önce asvaltlanmasını talep ediyoruz..

 3. HAKAN ALTOK dedi ki:

  ilk yazım yanlış anlaşılmasın,
  yaşanabilecek kazaların önüne geçilmesi için asvaltlama çalışmalarında öncelik verilmesini talep ederiz.

 4. MİSAFİR06 dedi ki:

  Sayın ”dfsgqde” ben her ay devlete 1450 tl vergi veriyorum. Merakın giderilmiş oldu mu?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle