Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Aşçıoğlu’ndan STK’lara Ziyaret

mustafa-ascioglu-stk-ziyaretleri-geyve- (3)Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mustafa Aşçoğlu, Geyve İlçesindeki ziyaretlerine aralıksız devam etti.

Aşçıoğlu’nun ilk durağı, yıllardır ilçede taşımacılık sektöründe hizmet veren  GEYVE KOOP Yönetimi oldu. Konukları, Geyve Koop Başkanı Ali Demir ve Geyve Koop Müdürü Recep Kanbur birlikte karşıladı. Başkan Demir kısa hoş geldiniz konuşmasında konuğuna çalışmalarında başarılar diledi ve Yörenin sorunlarını çok iyi bilen ve yöreyi çok iyi tanıyan bir adayın elbette yanında olacaklarının bilinmesini istedi.

Aşçıoğlu da ev sahiplikleri ve güzel sözleri için teşekkür etti.

İkinci ziyaret yeri; Geyve Esnaf ve Sanatlar Odası Başkanlığı oldu. Başkan İsmail Bulur konuklarını kapıda karşıladı ve konuşmasında, çalışmalarında başarılar diledi. Yörenin adayının desteklenmesinin vaz geçilmez bir görevleri olduğunu açıkladı.

Aşçıoğlu; Gerekli yetki ve göreve geldiğinde elbette yörenin sorunlarına odaklanacağını ve tek tek çözülmesini sağlamağa çalışacağını açıkladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

mustafa-ascioglu-geyve-sivil-toplum-kuruluslari-ziyareti-

2085 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle