Hoşgeldiniz  

admin | 19 Ekim 2011 | Firmalar, Firmalar Vitrini, Öğrenci Yurtları-Kız/Erkek, Turizm-Taşımacılık-Otel-Organizasyon

Arzum Kız Öğrenci Yurdu-Geyve

Güven ve Huzur için Arzum Kız Öğrenci Yurdu

Rahat ve huzurlu bir eğitim için bizi görmeden karar vermeyiniz.

info@arzumkizogrencievi.com

Blog

HAKKIMIZDA

Arzum Kız Öğrenci Yurdumuzun amacı; geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize, rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamaktır. Yurdumuz, Şehide TUTUK tarafından açılmıştır.

2006 yılından bu yana Arzum Kalitesiyle öğrencilerimize dolu dolu 6 yıl hizmet verdik T.C.Milli Eğitim Bakanlığı’ na bağlı olarak Üniversite öğrencilerimize 1. sınıf yurt statüsünde ” Arzum Kız Öğrenci Yurdu” olarak hizmet vermeye başladık.. 2 – 3 kişilik odalar öğrencilerimizin ihtiyaçları göz önüne tutularak hazırlandı.

Yurdumuz 1.sınıf yurt özelliğine sahip kız öğrenci yurdudur. Kız Öğrenci Yurdumuz; depreme dayanıklı olarak en son yenilik ve teknolojik donanımla inşaa edilmiş ve fiziki anlamda gereken her detay düşünülmüştür.

Faaliyet ve Ürünler

2006 yılında kurulan şirketimiz SAKARYA ilinin GEYVE ilçesinde faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları içinde Mali Müşavirlik,Öğrenci Yurdu işletmeciliği bulunan şirketimiz, şu anda Geyve Yüksek Meslek Okulu öğrencilerine kalacak yer imkanı sağlamak amacıyla ARZUM KIZ ÖĞRENCİ YURDU’nu hizmete sunmuştur. Rahat ve huzurlu bir eğitim için bizi görmeden karar vermeyiniz.

Güven ve Huzur için Arzum Kız Öğrenci Yurdu

Hayalerindeki yarınları kurmak hedefi ile zor engeller aşarak üniversiteli olan öğrencilerimize, çağdaş yönetim anlayışı ve tecrübesi ile Arzum Kız Öğrenci Yurdu güvenli, konforlu ve huzur içinde barınmalarını sağlanmayı ilke edinmiştir.

Arzum Kız Öğrenci Yurdu,Geyve Meslek Yüksek Okulu Kampüsünün hemen yanı başında bulunmaktadır ve bu konumu ile öğrencilerimize eşsiz bir güvenlik ve ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Birinci sınıf yurt standartlarına ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olan 1 adet binamız, 3 katlı 22 oda toplam 54 yatak kapasitesine sahiptir. Evimiz 2-3 kişilik odalardan ibarettir,eşit standartlarda ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır. Odalar internet.tv.çalışma masaları mevcuttur. Ortak kullanımda Mutfak kafe mevcut. Kaleriferlidir Yurdumuz kaloriferli olup, öğrencilerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyaçları merkezi sistemle sağlanmaktadır. Temel ilkesi öğrenci memnuniyeti ve etkili iletişim olan evimizde , öğrencilerimizin rahatı, konforu ve güvenliği için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen öneri ve istekler doğrultusunda geliştirilmektedir.

Yükseköğrenim gören öğrencilerimizin başarılarının devamında ve ayrıca artırılmasında barınma önemli faktör olması nedeni ile öğrencilerimize gerekli koşulların oluşturulmasında hassasiyet gösterilmektedir.

Arzum Kız Öğrenci Yurdu ailesi olarak zaman zaman yoğun ders programları, sınav ve aile özleminin stresini yaşayan öğrencilerimiz ile birlikte aynı heyecanları, çoşkuları, sevinçleri ve üzüntüleri yaşamak, anıları ve hayatı paylaşmak bizler için görevden çok bir yaşam biçimidir. Güven ve huzurun hakim olduğu bu büyük aile de sizleri de aramızda görmek bize mutluluk verir. Gelin tanışalım ve geleceğe daha güvenli bakmak adına attığınız bu ilk adım da sizin yanınızda olalım…

2,3 kişilik 22 odadan oluşan Yurdumuzda her Dairede Mutfak,Çalışma masası,buzdolabı ve ADSL bağlantı bulunmaktadır. Ortak kullanıma açık salonumuz mevcuttur. Sürekli yaşam süren aile evleri ile çevrili bir alanda bulunmakta ve okula sadece 50 metre mesafededir.

Adapazarı otobüs durağına ve Geyve Meydanına 100 metre mesafededir.Yol güzergahları yerleşim alanıdır


 

1739 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle