Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ocak 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

295433_10200157638202210_1478498468_nGeyve Metem Mehter Takımı Çalışmaları göz dolduruyor.

2012/2013 Eğitim yılı başında İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant’ın önerisiyle, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya nın destekleriyle ve HEM ile okulumuz işbirliği ile kurulan Geyve Metem  Mehter takımı gösteri yapacak seviyeye geldi.

Kurs öğretmenliğini Müzik öğretmeni Erşan KIVRAK’ın yaptığı  Mehteran kursuna Metem’li 30 öğrenci büyük bir istekle devam ediyor.

Okul Müdürü Tekin Bayer;Bu öğretim yılında Okulda mutlu olan ve okulunu seven öğrenci derste ve hayatta başarılı olur ilkesiyle yola çıktığımız sosyal etkinlikler tüm hızıyla devam etmekte olup, Halk eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa açtığımız Mehteran kursuna 30 öğrencimiz büyük bir istekle çalışmalarını sürdürmektedir. Kurs öğretmenimiz Müzik öğretmeni Erşan KIVRAK’ın üstün gayretleri  ve fedakar çalışmalarıyla öğrencilerimize rehberlik ettiği bu çalışma için bizi destekleyen daire amirlerimize ve emeği geçen tüm çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, dedi.

Foto&Haber:Mehmet AYDOĞAN

3672 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Artık Bir Mehter Takımımız var…Tebrikler METEM.. için 6 Yorum

 1. YAVUZ SALMAN dedi ki:

  ÖNCE OKUL İDARESİNİ SONRA GEYVE MİLLİ EĞİTİM CAMİASINI TEBRİK EDİYORUMM. GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ.

 2. isa dedi ki:

  ben isa fotoğraflar güzel

 3. erdem yavuz dedi ki:

  Mesajınız…

 4. erdem yavuz dedi ki:

  Çok güzel sevindim Mehter takımı kurmanıza tebrik ederim ben 15 ay Askeri müze ve Kültür sitesi MEHTERAN Bölük komutanlığında cevgani olarak görev yaptım her türlü bilgi paylaşımı yaparım grubunuza da cevgani olarak katılmak isterim konserler nasıl yapılır her türlü destek verilir başarılar dilerim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle