Hoşgeldiniz  

admin | 19 Eylül 2011 | Ekmek-Börek-Dondurma-Simit Fırınları, Firmalar, Firmalar Vitrini, Haberler, Ürünler Vitrini

Arslanlar Ekmek

Alo Ekmek 0 800 2961002 (ücretsiz)

“Ekmekte Yarım Asırlık tat”

1966 yılında kuruldu. Beşkardeşler Ekmek Fırını olarak Alifuatpaşa merkezde faaliyetine başladı.( Fikri, Adem, İbrahim, Halit ve Ali Arslan Kardeşler)…  Varisler yetiştikten sonra işleri devralan yeni kuşak  (Kemal, İsmail, Fikri) Arslanlar Ekmek Fırını olarak devam etmektedir. 1979 yılında Arslanlar olarak aile büyükleri tarafından kurulan Arslanlar Ekmek hizmetlerine halen devam etmektedir.

Amacımız; istikrarlı büyüme ile sektörümüzde başarılı olmak ve daha da büyümektir. Müşterilerimizin ilk tercihi olmak önceliğimizdir.

İmal ettiğimiz ekmekler; Trabzon ekmeği, köy ekmeği, ev ekmeği, kepek ekmeği, cevizli haşhaşlı ekmek, baston ekmek, hamburger ekmeği, tost ekmeği ve tuzsuz ekmektir. Geleneksel ekmeğimizin lezzetini, kokusunu ve çıtırlığını bugüne kadar korumaya çalıştık. Pişirdiğimiz ekmekleri gönül rahatlığı ile alabilir ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Yarım asırı aşkın süredir faaliyet gösteren Arslanlar Ekmek değerli müşterilerine verdiği önemden dolayı kendilerinin geliştirdiği yeni lezzetlerle damak zevkinize uygun tatlar geliştirdi.

Yarım Asırlık Tecrübeden Yeni Tatlar

* Sütlü Ekmek
* Çikolatalı Ekmek
* Elmalı Ekmek
* Tahinli Ekmek
* Kayısılı Ekmek
* Zeytinli Ekmek
* Tam Buğday Ekmeği

ile yeni lezzetlerini siz değerli müşterilerine sunar….

 

 


 

2003 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle