Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sakarya, üst Haberler

ÖĞRETMEN OKULU MEZUNLARI BULUŞTU

geyveli-arifiye-ogretmen-okulu-mezunlari-bulustu- (1)Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları ve Öğretmenleri geleneksel olarak düzenlenen birlik beraberlik gününde bir araya geldi.

Geyveli Öğretmenler Hüseyin Öztürk, Şerafettin Arıcı, Kadir Arıcı, Zeki Karacan, İrfan Öztürk, Murat Yıldıran, Sadi Çelik’in de aralarında bulunduğu mezun öğretmenler Arifiye Kültür Merkezinde buluştular.

Programdan sonra birlikte yemek yiyen Arifiye Öğretmen Okulu mezunları daha sonra hep beraber mezun oldukları okulu gezerek tarihi anılarını anlatıp hasret giderdiler.

Arifiye Öğretmen Okulu mezunları 01.07.2017 tarihinde tekrar buluşmaya karar verip duygulu bir şekilde birbirlerinden ayrıldılar.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2757 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Arifiye Öğretmen Okulu Mezunları Buluştu için 1 yorum

  1. Kadir ARICI dedi ki:

    Yıllar Sonra Çok Değerli Öğretmen ve Saygı Değer Arkadaşlarımızla buluşmak son derece mutlu edici bir duygu. Onları sağlıklı aramızda görebilmek uzun aradan sonra bizlere ve meslek arkadaşlarına değer verip Türkiyenin Çeşitli İllerinden kalkıp gelerek bu mutlu günü yaşattıkları için ne desek yetmez onlara.Sonsuz Saygılar.Seneye yine aramızda görmek bizlere gurur verir.Kaldıkları yerden devam ettirmek ise bizim ebedi görevimiz.
    Bu Haberi Geyve Medyada anında yayımlayan Erdinç TUNA Dostumuda unutmak olası olamaz.Sağolsun Teşekkürler.Başarılar Diliyorum.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle