Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Aralık Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

ARALIK AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Geyve ilçesinde devlet vatandaş buluşmaları kapsamında, Öğretmenevi toplantı salonunda Aralık ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı.

Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında yapılan toplantıya, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçedeki kurumların daire amirleri ve muhtarlar katıldı. Toplantıda; daire amirleri, kurumları tarafından yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarları bilgilendirerek, muhtarların mahalleleri ile ilgili talep ve sorunları değerlendirildi.

Kaymakam İlyas Memiş toplantıda yaptığı konuşmada; muhtarlarımıza ilçemizde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vererek, İlçemizin hizmet bakımından kurumlarımızın özellikle son dönemlerde yaptığı çalışmalarla büyük ölçüde sorunlarının çözüldüğünü, kalan sıkıntıların ve taleplerin ilgili kurumlara iletilerek çözülmesi için gayret göstereceklerini ve takipçisi olacaklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında ilçede ihalesi yapılan yapımına başlanılan projeler ile ilgili bilgiler verdi.

İlçe Kurum Müdürlerinden Devlet Hastanesi Baş Hekimi Semih Songür hizmete açılan hastane ile ilgili bilgiler verdi ve Diyaliz Ünitesinin geliştirilmiş olduğunu anlattı.

Söz alan muhtarlar, yeni taleplerini ve ilettikleri taleplerinin son durumunu açıklayan konuşmalar yaptı.

Namık CİHAN–Geyvemedya.com

1805 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle