Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Temmuz 2011 | Dünya, Ekonomi

Aradığınız yaşam Adlon Golf Society Residence’ta başlıyor!

Bodrum’a doğru ilk yerleşim. Göl gibi deniz. Çepeçevre küçük oteller, lokantalar, evler. İleride Salih Adası. Güvercinlik. Bodrum’a merhaba denen yer. Karşıdaki yüksek ve geniş Salih Adasının doğusundaki tepeler çam ormanı, etekler ise zeytinlikler kaplı. Adanın güneydoğusunda, kıyıda beyaz bir evin bulunduğu koy adanın en güzel koyu. Çevresi ağaçlarla kaplı ve kumsal.

Bu güzelliğin içinde Adlon Golf Socıety Residence evleri konum olarak Güvercinliğe 1,5 km mesafede Tuzla Koyu karsısında Bogaziçi köyüne 3 km Havaalanına ise sadece 12 km mesafededir. Güvercinlik ve Boğaziçi Koyu kendine özgü doğası, sakin koyu, denizin içinde bulunan balıkçı restaurantları ile Bodrum’un en çok gelecek vaad eden bölgesidir. Birçok tatil köyü ve 5 yıldızlı otelin bulunduğu mevkii kendi karakteristik özelliğini ziyaretçilerine yansıtarak mükemmel bir tatil keyfi sunar.

                              

 

Projenin bulunduğu Tuzla, Bodrum bölgesindeki en büyük golf merkezi olma hedefi ile ilerlerken bünyesindeki 2 adet golf merkezi hizmete açılmış ve 4 adet yeni golf sahası yine bu bölgede açılmak üzere planlanmıştır. Vita Golf Park rezidans projesinin 1 km ilerisinde olup Türkiye de golf tutkunlarının keyifli vakit geçirebildikleri 36 delikli büyük sahalardan biridir.

Golfler bölgesi olarak tanımlanması nedeniyle yabancı uyruklu alıcı talebinin fazla olduğu proje yatırımcılar tarafından da ilgi odağı. Alman kalite ve normalarında inşaa edilen proje, 400m ilerisinde açılacak bölgenin en büyük alışveriş merkezleri Flamingo AVM ve Karia PORT AVM ile her türlü sosyal aktivitenin ve sinema, restaurant, mağazaların sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

BB Group

BBGroup kurulduğu ilk günden itibaren vazgeçilmez ilkelerinden dürüstlükle yola çıkarak yapılan ve yapılacak olan tüm projelerinde kaliteden asla taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. BBGroup yurtdışında da imza attığı projelerle, 50 yıldan fazla süredir inşaat sektöründe aktiftir. 3 jenerasyondur faaliyetlerini Türkiye de sürdüren şirket 20 yılı aşkın sürede Almanya da başarılı şekilde faaliyetlerde bulunmuştur. Bugün Alman ortaklığıyla Türkiye’nin batı ve güney bölümünde Alman standart ve normlarında proje geliştirip uygulayan tek inşaat şirketidir.

İLETİŞİM

Bodrum, BB Group-Homes

Tel. +90 252 374 61 56

Fax. +90 252 374 61 57

Info@bbgroup-homes.com

1343 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle