Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, üst Haberler

APEK’e Geyve Şoförler Odası’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti

SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam ve Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

APEK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı R. Şevket Kökçü ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Sağlık ile birlikte Kooperatif Müdürü Kamil Özmen’inde hazır bulunduğu ziyarette SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam ve Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt, Sebahattin Karasakal’ı tebrik ederek, başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren APEK Yönetim Kurulu Başkanı Karasakal, “Ziyaretiniz beni ziyadesiyle mutlu etti. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Kooperatif ortaklarımız ve pancar çiftçilerimize en iyi hizmeti vermek için yönetimimiz ile birlikte yoğun mesai harcıyoruz. Kooperatifimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Bölgesel sorunların konuşulduğu ziyarette tarımsal faaliyetler, sorunlar ve neler yapılabileceği hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1817 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle