Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2012 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya, Videolar

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu’nda kavga

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu’nda kavga çıktı. Kongrede mevcut yönetime karşı aday olan Nuri Akyel yumruklandı. Polis tarafları zor sakinleştirdi.

APEK Genel Kurulu’nda Başkan Adayı böyle… ile geyvemedya

Atatürk Stadyumu’nda yapılan kongrede, başkanlık için mevcut başkan Ahmet Aya ve Nuri Akyel aday oldu. Ahmet Aya’nın konuşmasından sonra verilen bir önergeyle bundan sonra yapılacak konuşmaların 5 dakika ile sınırlandırılması Aya’nın rakibi Nuri Akyel’in tepkisine sebep oldu. Divan Başkanı Şener Bayraktar ile Nuri Akyel, arasında sürenin sınırlandırılması konusunda sert tartışma yaşandı. Gerilimli başlayan kongrede mevcut yönetim, Adapazarı Şeker Fabrikası’nın bir bankaya olan borçlarının ödenebilmesi için fabrikaya ortak alınması ya da hisselerinin tamamının satışıyla ilgili önergenin oylanmasını istedi.Oylama sırasında gerginlik daha da büyüdü. Divan Başkanı Şener Bayraktar saha içine inerek tribünde verilen oyları saymaya başladı. Bu arada Ahmet Aya, saha içine inip oylamaya müdahale etmeye çalışınca, önergeye karşı çıkan rakibi Nuri Akyel ve grubu Aya’nın yanına koşarak geldi ve sahadan çıkmasını istedi. Bu sırada yaşanan gerginlik küfür edilmesiyle kavgaya dönüştü. Nuri Akyel yumruklandı. Polis kavgayı güçlükle ayırdı.

APEK Genel Kurulu’nda Başkan Adayı böyle… ile geyvemedya

Gerginliğin büyümesi üzerine yönetim fabrikaya ortak alınması ve hisse satışlarıyla ilgili önergeyi geri çekti. Ahmet Aya, çiftçiye rağmen bir şey yapılamayacağını belirterek, önergeyi geri çektiklerini açıkladı. Önergenin geri çekilmesiyle gerginlik sona erdi.

3086 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

APEK Kongresinde İstenmeyen Olaylar “VİDEO” için 1 yorum

  1. SAİT dedi ki:

    Seçimi kaybetmiş olabilirsin..Ama bir geyveli olarak seninle gurur duyuyoruz.Dik duruşun ve azmin ile çok kişiye örnek oldunuz Nuri Bey..
    Bana göre seçimin galibi sizsiniz.Çünkü gönüllerde bir yer edindiniz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle