Hoşgeldiniz  

admin | 26 Eylül 2011 | Firmalar, Firmalar Vitrini, Lokanta-Restaurant-Pide ve Kebap salonları

Antep Sofrası&Muhterem Usta

 

Antep Sofrası; Türkiye’nin her yöresinde sevilen ve her damak tadına uygun yemekleri barından yöresel sofrasıdır.

Antep mutfağının en güzel lezzetlerini Geyve’li müşterileriyle buluşturan Antep Sofrası Kebap salonu yeni mekanında hizmet veremeye başlamıştır.

 

Geçtiğimiz haftalarda kurulan kurulan Antep Sofrası Antep’e has lezzetleri , en kaliteli ürünler ve en geleneksel tariflerle damak severlerle buluşturuyor.

Güneydoğu’nun o dillere destan mutfağının, dillere destan kebaplarının tadına varmak için Antep Sofrası sizleri bekliyor.

Yaklaşık 25 farklı çeşidi bulunan kebaplar arasında en klasik olanlar Adana ve Urfa kebaplarıdır. Aralarındaki fark acılı ve acısız olmalarıdır. Urfa Kebabı acısız, Adana Kebabı ise acı baharatlarla tat verilmiş çeşitlerindendir.

 

Antep Sofrasında  kebaplardan sonra gelen en meşhur ürünleri şüphesiz tatlılardır.

 

Güzel dostluk ve muhabbet ortamında yenen bir acılı kebap sonunda mis gibi sıcacık künefenin tadına bakarak midenize güzel bir şölen yaşatabilirsiniz.

Müşterilerine Gaziantep yöresinin damak tadına uygun lezzetler sunan Antep Sofrası Kebap salonu  sizlere, gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür eder.

2616 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle