Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Yaşam

“Anneler Günü Programı”na İlgi Yoğun Oldu…

 

bldy.19Geyve Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen “Anneler Günü” Programına, bayanlar büyük ilgi gösterdi.

Saygın Spor tesisinde düzenlenen programa; Sakarya AKP Miletvekili Şaban Dişli, Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve AKP İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İl Genel Meclisi Üyesi Şükrü Çelik, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Sakarya AKP Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu, Geyve AKP Kadın Kolları üyeleri, İlçe Kaymakamı eşi, Belediye Başkanı eşi, İlçe Emniyet Müdürü eşi ve konuk bayanlar katıldı.

Programı Sinem Ataoğlu sundu. Açılış konuşmasını yapan Belediye Meclis Üyesi F.Ayhan Yalçın, konuklara hoş geldiniz dedi ve iyi eğlenceler diledi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı, Belediye Başkanı Murat Kaya yaptı.

Milletvekili Şaban Dişli, annelerin hayatımızdaki yeri ve dinimizin annelere verdiği önemi anlatan bir konuşma yaptı. Konuşmasının sonunda yılın annesi seçilen Nagihan Kurt’a ödülünü verdi.

Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, şef Cevat Yurdakul yönetiminde bir birinden hareketli müziklerle konukları coşturdu ve eğlenceli dakikalar yaşattı.

Salonda bulunan konuklara kurabiye ve meyve suyu ikram edildi. Salon dışında ise pilav – ayran dağıtıldı. Eğlenceye katılmak üzere salona gelen konuklara girişte baş örtüsü dağıtıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan.Geyvemedya.com

2604 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle