Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Anlamlı Yardım..

İstanbul İlinde yaşayan Geyvelilerin kurduğu ” Geyve Eğitim, Yardımlaşma, Tanıtım ve Kültür Derneği ” üyelerinden, Doğantepe YİBO öğrencilerine anlamlı yardım.

Dernek Başkanı Oya Akgüneş, yardım amaçlı geldiği Geyve de önce ziyaretlerde bulundu. Başkan Akgüneş’in ilk olarak İlçe Kaymakamı İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti. Akgüneş kaymakama yapılacak yardımlar ile ilgili bilgiler verdi. Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar’ın yemek ikramı sonrasında Dernek Başkanı Akgüneş, Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti. Ziyarette anılar ve yapılacak yardımlar sohbet konusu oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ile birlikte yardıma destek sağlayan ” TANIŞ Kundura ” ve “AFACAN Giyim” e gidildi. Doğantepe YİBO Müdürü Adem Çavdar tarafından tespiti yapılan öğrencilere yardımlar yapıldı. 35 öğrenciye kışlık bot ve 25 öğrenciye kışlık kaban dağıtıldı.

Dernek Başkanı Oya Akgüneş açıklamasında şunları söyledi: “Her zaman yardıma hazır duruşları için Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma, Yardım talebi cümlem tamamlanmadan yanımda olduklarını açıklayan ve hep yanımda olan; Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi 82 Mezunları bayanlarına müteşekkirim. İlçe kaymakamımız olan samimi duruşu ile güven veren Sayın İlyas Memiş’e, her konuda yanımda olduğunu hissettiren güler yüzlü dost Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya’ya ve bana bir telefon kadar yakın olan dostumuz Geyve sevdalısı Namık Cihan’a çok teşekkür ederim. Desteklerini ve yardımsever duruşlarını esirgemeyen ” Tanış Kundura ” ve ” Afacan Giyim ” e çok teşekkür ederim.”

Namık CİHAN-geyvemedya.com

2402 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle