Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Anadolu Dağcılık Kulübünden Kütüphane..

İstanbul merkezli Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyelerince hibe edilen kitaplarla Atatürk Ortaokulunda kurulan kütüphane açıldı.

Atatürk Ortaokulunda hizmete açılan kütüphanenin Açılışına Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçemizin muhtelif bölgelerinde de sık sık doğa yürüyüşü gerçekleştiren  Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı İsmail Şekerci ile kulüp üyeleri, okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Anadolu Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği tarafından yaptırılan kütüphanenin açılışını yapan Kaymakam İlyas Memiş ile Belediye Başkanı Murat Kaya, Kulüp başkanı İsmail Şekerci  ve kulüp üyelerine, okula kazandırdıkları bu anlamlı destek için teşekkür ettiler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

704 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Anadolu Dağcılık Kulübünden Kütüphane.. için 1 yorum

  1. O Yunus yürekli insanların yardımları o kadar muhteşemdi ki… Okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür edecek kelime bulamıyorum. Ayaklarına taş değmesin.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle