Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık

AMBULANS ŞOFÖRÜNÜ DARP EDENLERİN KİMLİKLERİ TESBİT EDİLDİ
112-ambulans-soforunu-dovenlerden-biri-geyvede-yakalandi-Pamukova ’da  bulunan 112 istasyonunu basarak ambulans şoförü Suat DEMİR  ile ona yardıma gelen Hüseyin DEDE’ yi darp  eden  ve üç kişi oldukları belirlenen saldırganların kimliği tespit edildi.

Pamukova 112 Acil İstasyonunu basarak 112 şoförü ile bir vatandaşı sopayla dövüp kaçan 3 kişi den biri yaralı olarak yakalandı. 112 şoföründen şikayetçi oldu..

İki gün önce  Pamukova İlçesinde bulunan 112 istasyonuna üç kişi, ambulans şoförü Suat Demir ile tartıştıktan sonra sopayla dövmüş, bu sırada olay yerinde bulunan ve engel olmak isteyen Hüseyin Dede de saldırganlar tarafında dövülmüştü.

 Saldırıdan sonra kaçan 3 saldırgan dan biri yaralı olarak Geyve İlçesinde yakalandı. Kavga esnasında yaralandığını beyan eden M.M (21) 112 Şoförü Suat Demir ve ona yardıma gelen Hüseyin Dede’den şikayetçi oldu.

M.M. Kiraladıkları araba İle Taraklı İlçesine giderken yolda 112 Ambulansın yanlış park etmesi sonucu kaza başka bir araç ile kaza yaptıklarını belirterek,112 Acil İstasyonuna, 112 şoförü Suat Demir ile konuşmaya gittiklerini, konuşmalarının sonra kavgaya dönüştüğünü söyledi. Vücudunda ve yüzünde yarlar bulunan M.M 112 şoförü M.M’den ve ona yardıma gelen Hüseyin Dede adlı vatandaştan kedini darp ettikleri için şikayetçi olduğunu söyledi.

 Pamukova C. Savcılığınca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan M.M yanında bulunan diğer iki arkadaşının da Geyve de ikamet ettiklerini söyledi.

 Polis saldırı olayına karışan ve kimlikleri tespit edilen diğer iki kişinin yakalanması için çalışıyor.

(İsmail ÇETİNTAŞ-Pamukovahalk.com)

112yi-basan-saldirgandan-biri-yarali-olarak-yakalandi_1

3475 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle