Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Eylül 2011 | Geyve, Manşet, Teknoloji

Aman dikkat!

D-650 karayolu Geyve Kayıkbaşı mevkiinde bölgede yaşanan imar yüzünden araçlar 100 metre ters yönden gitmek zorunda kalıyorlar.

Geyve ilçesi sınırlarında bulunan Kayıpbaşı Kavşağı olarak bilinen bölgede, üst geçit yapımında yaşanan imar probleminden dolayı, araçlar 100 metre kadar ters yönde gitmek zorunda kalıyor.

D-650 karayolu üzerinde Kayıpbaşı Kavşağından, Kızılkaya köyü girişine kadar olan 100 metrelik yolu trafiğin akış yönünün tersinde giden araçlar adeta kazaya davetiye çıkarıyor.

Kızılkaya köyüne girmek için başka bir imkanın olmadığını kaydeden köylüler, durumun bir an önce düzeltilmesini istiyor.

D-650 Karayolunda üst geçidin güney yakasında bulunan ev sahiplerinin itirazı ile duran inşaatın ardından başlayan ters yön seyahatinden son derece endişeli olan köy sakinleri; büyük bir kaza yaşanmadan önlem alınması gerektiğini
kaydediyor.

Özellikle gece saatleri karanlıkta büyük bir tehlike olan ters yön yolculuğunda şimdiye kadar bir çok tehlikenin yaşandığını kaydeden köylüler; karayolları yetkililerini büyük bir facia yaşanmadan uyarıyor.

Şehirler arası bağlantı yolu olma özelliğini taşıyan D-650 karayolunda seyreden sürücüler, kendi istikametlerinde ters yönden seyretmekte olan bir aracı görünce neye uğradığını şaşırırak panikliyor. Ters yönden seyredilen 100 metrelik
bölümün, karayolu üzerinde ki keskin bir viraja yakın olması da tehlike ihtimalini arttırıyor.(medyabar.com)

898 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle