Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Amaç; Eğitimin Çıtasını Yükseltmek..

Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, sorunları yerinde tespit etmek, eğitim-öğretimin kalitesini artırmaya yönelik talep ve önerileri değerlendirmek amacıyla öğretmen ve okul idarecileriyle bir araya geldi.

Geyve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi, Elvan Bey Anadolu Lisesi, Geyve Anadolu Lisesi ve Geyve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret eden Milli Eğitim müdürü Doğan, genel olarak öğretmenlerle ortak sınav sonuçlarını değerlendirdi ve eğitim-öğretim ile ilgili istek ve ihtiyaçlar konusunda okul idarecilerden bilgi aldı.

AMAÇ EĞİTİMİN ÇITASINI YÜKSELTMEK

Başarıyı arttırmak için öğrencilerin çok yönlü desteklenmesi gerektiğine vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Doğan: ” Önceliğimiz akademik başarıyı arttırmanın yanında her anlamda duyarlı bireyler yetiştirmek olmalıdır.”dedi.

Ziyaretlerde aynı zamanda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “Kodla Geyve” projesi, Proje Koordinatörü Melike Omağlıoğlu’nun sunumuyla tüm öğretmenlere tanıtıldı.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

536 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle