Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Nisan 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

MHP Genel Başkanı Alpaslan Türkeş; ölümünün 15. Yılı nedeni ile anıldı.

MHP Geyve Ülkü Ocağı Türkeş’in vefatının 15. Yıldönümünü anma ve yâd etmek maksadıyla; Geyve Merkez Sinanbey Camii’nde Kur’an-ı Kerim ve Mevlüt okuttu.

MHP Ülkü Ocakları Geyve İlçe başkanı Sedat Sert ve MHP ilçe başkanı Ahmet Pehlivan: “MHP Genel Başkanı merhum Alpaslan Türkeş’i anmak için Kur’an-ı Kerim ve Mevlüdü Şerif okuttuk. Teşrif eden hemşehrilerimize teşekkür ederiz.”dedi. Namazı müteakiben cemaate helva ikram edildi.

Mustafa Hamdullah ERGİN 

2124 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

MHP Lideri Merhum Alpaslan Türkeş Anıldı . için 3 Yorum

  1. hacosman dedi ki:

    çok kalabalıkmış…yarısını zorla girdirmişler diye duydum..

  2. AHMET PEHLİVAN MHP GEYVE İLÇE BAŞKANI dedi ki:

    Başbuğumuz ALPARSLAN TÜRKEŞ ‘ in ölümünün 15, yılı sebebiyle okutmuş olduğumuz mevlüt programımıza teşrif eden tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunar sağlık , esenlik ve mutluluklar dilerim . Başbuğumuzun bizlere emaneti olan Milliyetçi Hareket Partsi ve Ülkü Ocaklarına tüm dava arkadaşlarımızın gösterdiği ilgi , destek ve katılımları sebebiyle şükranlarımı arz ediyorum. Böyle anlamlı bir günde yaptığımız hayırlı bir işe hiç kimse zorla getirilemez . Art nitetli kişilerin yaptığını düşündüğüm gayri ciddi yorumları hemşehrilerimizin takdirine bırakıyor onları Allah’a havale ediyorum .Ülkücüler davalarına , liderlerine , şehitlerine , ülküdaşlarına , Vatan ve Bayrağına sahip çıkma hususunda çok üstün hassasiyetleri olan bir camiadır. Bizi bilmeyenlere ve tanımayanlara duyurur , bizleri tanımaya ve anlamaya davet ederiz . Sevgi ve saygılarımla.

  3. Cemalettin DİNÇER dedi ki:

    Öyle kalabalıklar vardır ki;içi havayla doldurulmuş çuval gibidir.Toplu iğne kadar bir delik,dimdik duran çuvalı bir anda söndürüverir.Önemli olan canı gönülden inanmak,iman etmektir.Nuh Peygambere inanmayanlar da büyük çoğunluktu.Allah,inananlarladır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle