Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Haziran 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

 

“Ateş Savaşçıları” Geyve’de Buluştu.

İstanbul Kocaeli ve Sakarya Bölge İtfaiye temsilcileri Geyve Belediyesi İtfaiye Amirliğinin davetlisi olarak Geyve Esenköy de buluştu.

Oluşan bir yangın afetinde ilk aklımıza gelen “Alo110” yangın ihbar hattında görev alan Kocaeli-Sakarya-İstanbul ile Geyve itfaiye grupları çalışma hayatlarındaki en büyük özellik olan birlik beraberlik ruhu ile kaynaşabilmek ve moral seviyelerini en üst seviyede tutabilmek için Geyve Esenköy Yaylasında buluştu.

İlçemiz Geyve parkında misafirlerini kabul ederek onları birbirleri ile tanıştıran İtfaiye Amiri Ali Aslan Erdem Uzunal ile Orhan Demirtaş daha sonra misafirlerini alarak Geyve Esenköy Yaylasına çıkıp mangal partisinde doyasıya eğlendiler.

Yaylada gerçekleştirilen organizasyona Sakarya Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanı Ömer Turan, Büyükşehir İtfaiye Müdürü İbrahim Kara, Büyükşehir İtfaiyesi Vardiya Amiri Erkin Çıngır, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Eğitim Şube Müdürü Bülent Buldu, Büyükşehir İtfaiye Eğitmeni Fatih Erdem, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Depo Müdürü Muhammet Barutçu, İstanbul Kocasinan İtfaiyesi Grup Amiri Şemsettin Erdoğan, Fatih Belediyesi İtfaiye Grup Amiri A.Osman Aygün, Ruhsat Bölüm Şefi Nihat Akın, Halil İnan ile Geyve Pamukova ve Alifuatpaşa Belediyesi itfaiye personeli katıldı.

 

Davete ev sahipliği yapan Geyve Belediyesi itfaiye amiri Ali Aslan ;İtfaiyeciliğin kutsal bir meslek olduğunu, genel olarak görevi hayat kurtarmak olup ayrıca zor meşakkatli ama maneviyatı yüksek bir meslek olduğunu söyleyerek hayatını bu işlere adamış olan bölge itfaiye gruplarını İlçemiz Geyve’de ağırlamanın onurunu yaşıyoruz dedi.

Ayrıca misafirlerimizi Geyve’mizde ağırlamamızda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Murat Kaya ile, Belediye İtfaiyemize yaptıkları lojistik destekten dolayıda Büyükşehir İtfaiyelerine ayrı ayrı  teşekkürlerini sundu.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

4471 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle