Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji, üst Haberler

BÜYÜKŞEHİR İSYAN ETTİRDİ.

geyve-alifuatpasa-fabrikalar-caddesi-vatandaslari-isyan-ettirdi- (1)Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde yapılan alt yapı çalışmaları sonrası bir türlü asfalt çalışması yapılmayan Fabrikalar caddesindeki yol son yağışlar sonrası vatandaşları isyan ettirdi.

Bölgedeki fabrikalara gün boyunca trafik akışının yoğun olduğu Fabrikalar caddesinde yağışlar sonucu oluşan çamur balçık vatandaşları isyan ettirdi.Evlerine giderken adeta sek sek oynayan vatandaşlar Büyükşehir’den çizme istiyoruz talebinde bulundu.

Alifuatpaşa Mahallesindeki yolun defalarca yerel haber siteleri ile birlikte gazetelerde yer almasına rağmen Büyükşehir’in konu hakkında bir çalışma başlatmaması hayretle karşılanıyor. Hızlı Tren çalışması sonrası Sakarya Nehri ile demiryolu arasında sıkışan Alifuatpaşa Mahallesi Fabrikalar caddesinin de çamur balçık olması nedeniyle adeta nefes alamıyor.

Konu hakkında sıkıntılarını ifade eden Alifuatpaşalı vatandaşlar; “Sayın Büyükşehir Belediye başkanımızdan, Gün içerisinde okul ve iş gidiş gelişinde yoğun olarak kullanılan yolun bu durumundan dolayı çizme talep ediyoruz, isteği ile sitemde bulundular.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1783 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle