Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Temmuz 2012 | Gündem, Manşet, Spor

Alifuatpaşa’lı sporcular Ramazanda sevindi…

Alifuatpaşa belediyesi tarafından beldede açılan spor eğitim merkezine kayıtlı Karate sporcularına ücretsiz Karate elbiseleri dağıtıldı.

Elbiseler sporculara törenine katılan Alifuatpaşa belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık, Geyve halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır, müdür yardımcıları Resul Günbilek ve Hamza Kaya tarafından verildi.

Belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık yaptığı kısa konuşmada “Belde’de spora destek olmaya devam edeceklerini, yaptıkları destek ve katkıların madalya olarak geri gelmesini, madalya olarak olmasa bile sporcuların spor eğitimli iyi bir insan,  sosyal insan, olarak gençlere katkı sağlamasını temenni ettiklerini söyledi. Halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır “Alifautpaşa belediyesinin yaptığı tesise antrenör görevlendirmesi yaparak destek olduklarımı böyle bir tesis sayesinde Alifuatpaşa halkı başta olmak üzere gençliğin hizmet kazandığını söyledi. Her alanda açtıkları kurslar ile hizmet etmeye devam ederken hizmetlerinin spor da devam edeceğini söyledi.

KAYNAK: http://www.alifuatpasahaber.com/

1511 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle