Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ekim 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Alifuatpaşa’dan Taraklı’ya Ziyaret

ALİFUATPAŞA’DAN TARAKLI’YA ZİYARET

Geyve -Alifuatpaşa’dan Taraklı Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret.

Alifuatpaşalı emekli öğretmenlerden Sabri Ok, Ahmet İşsever, Zeki Yusuf Borazan, Cemil Amasya, İsmet Ziya, Raci Akın, Nihat Özdil, Necati Tutal, Mehmet Kocaman, Bahattin Özkan, Bünyamin Çetinkaya, Nazif Kuru, Murat Yıldıran ve Mehmet Özdemir konuyla ilgili şunları söylediler:Serkan Korkmaz Taraklı Milli Eğitim Müdürlüğüne, Remzi Şengül de müdür yardımcılığına asaleten atanınca kendilerini tebrik edip başarılar diledik. Taraklı Parkındaki çay sohbetimize ilçe kaymakamı Sayın Abdullah Kurt Bey de katıldı. Eğitim ve kültür üzerine güzel bir sohbet yaptık.

BİZLERİ ONURLANDIRDILAR

Taraklı ilçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz; Geyve ilçemizin güzide mahallesi olan ve benim de ondokuz sene her anı büyük bir mutluluk ile görev yaptığım Alifuatpaşamızın emektarı olan emekli büyüklerim bizi ziyaret ederek çok mutlu ettiler.Kaymakamımız Sayın Abdullah Kurt’ da bizi yalnız bırakmayarak eğitime ve eğitimciye destek verdiğini bir kez daha hissettirdi.Öğretmen büyüklerim iyi ki sizleri tanımışım.İyiki sizlerden öğretmenlik mesleğinin güzelliklerini öğrenmişim.Allah hepinize sağlıklı ve mutlu ömürler nasip etsin, ifadelerini paylaştı.

MEHMET AYDOĞAN-Geyvemedya.com

716 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle