Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Alifuatpaşa’da Yeni Muhtar Arıcan

YENİ MUHTAR ARICAN

Alifuatpaşa Mahallesinin yeni Muhtarı Adem Arıcan; zaferle çıktığı seçimden sonra yaptığı teşekkür ziyaretlerinde “Seçim bitti. Şimdi çalışma zamanı. Alifuatpaşamızın eksikleri konusunda çalışmalarımıza başlayacağız, dedi.

Geyve Alifuatpaşa mahallesinin sevdalısı yeni muhtar Adem Arıcan, seçmene teşekkür etti.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Geyve’nin en yüksek seçmenine sahip ikinci mahallesi olan Alifuatpaşa Mahallesinin yeni muhtarı Adem Arıcan Sarı oldu.Yeni Muhtar Arıcan 3 muhtar adayı yarıştığı seçimde Halkın büyük  teveccühünü kazananarak Alifuatpaşa Mahallesinin muhtarı olmayı başardı.

Alifuatpaşa Mahallesinde Esnaf ziyaretlerini de sürdüren muhtar Arıcan; “Ben Alifuatpaşa sevdalısıyım. Amacım Alifuatpaşa’ya hizmet etmektir.Yoğun tempolu bir seçim sürecini daha geride bırakmış bulunuyoruz. Beni bu göreve laik görüp tercihlerini benden yana kullanan ve kullanmayan tüm seçmenlerime şükranlarımı sunarım.Seçim bitmiştir.Şahsım değil, Alifuatpaşa Mahallemiz kazanmıştır.Azalarımla birlikte daha güzel bir Alifuatpaşa Mahallesi için çalışmaya söz veriyoruz, dedi

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1393 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle