Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mayıs 2012 | Manşet, Sakarya, Spor

Sporda altın atılım Alifuatpaşa Belediyesinden…

İlçe olma yolunda her alanda emin adımlarla ilerleyen Alifuatpaşa Belediyesi beldenin eksikliği olan bireysel spor tesisine kavuşuyor.

Alifuatpaşa’da Spor Atılımı

Geyve Halk Eğitim Müdürlüğünün işbirliğinde açılacak kurslara halk eğitim eğitimci desteği verecek. Açılacak kurslar Karate, jimnastik ve bayanlara yönelik Aerobik ve Pilates spor dallarında olacak. Karate branşında Uğur Kobaş, Memduh Sakarya, jimnastik ve Aerobik, Pilates dalında Berrin Kuru görevli antrenörler olurken, Alifuatpaşa Belediyesi spor koordinatörlüğünü Antrenör Uğur Kobaş üstlenecek.

Spor Tesisi Bitmek Üzere

Alifuatpaşa Belediyesi tarafından kiralanan 130 metre kare alana sahip Spor tesisin yapımı devam ediyor. Çalışmaların Mayıs ayı sonuna kadar tamamlanarak tesisin açılması planlanıyor.

Spor adına Çalışmalarımız devam edecek.

Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şüayip Erkan Çalık “ Çocuklarımızın, gençlerimiz ve bayanların spor yapacakları tesis beldemizde yoktu. Bu tesis inşallah beldemizdeki büyük bir eksikliği spor adına giderecektir. Belde halkına sportif faaliyetlerde hizmet etmek için çalışmalarımız devam edecektir. Dedi.

Herkese Teşekkür ediyoruz

 

Spor koordinatörü Uğur Kobaş “ Belediyenin böylesine bir tesisi belde halkına kazandırması sadece belde halkına değil ilimiz, hatta başarılı sporcular yetiştiğinde ülke adına da bir hizmet olacak.  Belediye başkanımız maddi ve manevi desteklerini sonuna kadar tesis için kullanıyor. Belediye başkanı Şüayip Erkan Çalık ve Halk Eğitim müdürü İrfan Karaçayır’a spor adına  teşekkür ediyorum. dedi

1272 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle