Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mayıs 2012 | Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Yaşam

Özürlü Çocuğu Olan Annelere Özel, Anneler Günü Programı…

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Belde Belediyesi ve AKP Alifuatpaşa Belde Kadınlar Kolu tarafından, Özürlü Çocuğu Olan Annelere Özel Anneler Günü Programı düzenlendi.

Belediye Sosyal Tesisinde düzenlenen Programı; Belde AKP Kadın Kolları Üyesi Zuhal Öztürk sundu. Programın ev sahipliğini; Belde AKP Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Gümüş yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin ardından  Belde AKP Başkanı Yusuf Besen, konuklarının anneler gününü kutlayan kısa bir konuşma yaptı. Belde Belediye Başkan Vekili Şuayip Erkan Çalık konuşmasında, anneliğin önemini belirtti ve konukların anneler gününü kutladı.

Geyve Belediyesi Meclis Üyesi F.Ayhan Yalçın kısa konuşmasında konukların anneler gününü kutladı.

Kutlama programının tertip komitesi, beldede özürlü çocuğu olan 25 anneyi yılın annesi seçtiği için bu annelere programda plaket sunuldu ve hediyeler verildi.

Alifuatpaşa AKP Belde Kadın Kolları Üyeleri; Müzeyyen Gümüş, Zuhal Öztürk, Nurcan Güneri, Dilek Kartal, Emel Camadan, Şehide Korkmaz, Şükran Çalık, Rukiye Ünlü, Reyhan Kabakçı, Nilüfer Özdil, Fevziye Dönmez, Emel Filiz, Bakiye Filiz programda bir aksaklık olmaması için çaba harcadı.

Program sırasında, konuklara ikramlarda bulunuldu.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2498 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle