Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Alifuatpaşa’da Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı

Alifuatpasa-ogretmenler-gunu-kutlamasi-2Geyve Alifuatpaşa(Cemal Gürsel) Ortaokulunda 24 Kasım Öğretmenler Günü coşkulu bir şekilde kutlandı.

Okulun Çok Amaçlı Salonunda yapılan kutlama programının sunuculuğunu 8.sınıf öğrencilerinden Zeynep Karaçayır ile Batuhan Besen yaptı. Sevil Emiroğlu’nun rehberliğinde düzenlenen programı; okul müdürü Bahatdin Aydemir, öğretmenler ve çok sayıda öğrenciler izledi.

Öğrenciler günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptı, şiirler okudu. Sevil Emiroğlu’nun gitar konseri, Şilan Kazmaz’ın keman çalması, öğrencilerin hazırladığı oratoryo çok beğenildi.

MÜDÜRDEN ÖĞRETMENE HEDİYE

Öğretmenlere sürpriz hediyeler veren okul müdürü Bahatdin Aydemir, günün anlam ve önemini belirtin konuşmasında özetle şunları söyledi: Geleceğin ışık saçan, aydınlık nesillerini büyük bir sabır ve özveriyle yetiştiren siz değerli öğretmen arkadaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum. Sizlerle beraber çalışmaktan gurur duyuyorum. Stajyerliği kalkan; Ayşe Doğan, Sevil Emiroğlu ile Yasemin Çakmakçı ve tüm arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum.

Mehmet AYDOĞAN

1809 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle