Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

ALİFUATPAŞA BELEDİYESİ VE GEYVE MÜFTÜLÜĞÜNDEN KUR’AN ZİYAFETİ

IMG_4860Alifuatpaşa Belediyesi ile Geyve Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği Kur’anı Kerim ziyafeti dinleyenlerin gözyaşlarına hakim olamadığı manevi bir güzellikte geçti.

Kur’anı Kerim ziyafetine dünya birincisi Ankara hacı Bayram cami imam hatibi hafız Ahmet Karalı,Türkiye birincisi Ankara Hacı Bayram Cami müezzini hafız Mehmet Göreğen,Türkiye birincisi İstanbul Zühtü Paşa cami imam hatibi Hafız Adem Karabey ve Sakarya Hendek büyük cami müezzini hafız İbrahim Çakıllı hocaefendi katıldı.

Alifuatpaşa Merkez camide gerçekleştirilen programda yüzlerce kişi programı yoğunluktan ötürü dışarıdan takip etmek zorunda kalırken civar köylerden ve Geyve’den yoğun katılım olduğu gözlendi.

Programın bitişiyle beraber Alifuatpaşa belediyesinin ikramı olarak vatandaşlara pilav ve helva dağıtılırken programla alakalı olarak Başkan Çalık; mübarek üç ayların başlangıcı ve Regaip kandilinin öncesinde beldemizde böyle güzel bir organizasyonu ilçe müftülüğümüz ile beraber yapmış olmaktan gerçekten onur duydum dedi.

 

1930 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’da Kuran Ziyafeti.. için 2 Yorum

  1. ahmet dedi ki:

    Müftümüzden ALLAH (c.c.) razı olsun..çok güzel ve önemli çalışmalarda bulunuyor.ALLAH onu başımızdan eksik etmesin..devamını bekliyoruz sayın hocam…

  2. misafir dedi ki:

    bu etkinliği tertipleyen belediye başkanımıza ve müftülüğümüze teşekkür ederiz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle